Ceník

ubytování

Brdy ikony final-07

Pronájem celé chalupy

Pobyt pro maximálně  7 osob

Ve všední dny mimo hlavní sezónu je minimální délka pobytu  3 dny ( dvě noci).

Příjezd a odjezd

Ubytování je možné  od 14:00 do 16:00, ( nebude li dohodnut předem jiný možný termín nástupu) .

Odjezd je od 9:30 – 10:00.  Od 10:30 začíná úklid objektu.

Aktuální ceník pro sezónu 2019

Týdenní pobyt  v hlavní sezóně*

 16.500 Kč.

Týdenní pobyt mimo hlavní sezónu*
       13.900 Kč

Víkendový pobyt mimo sezónu 
5.800 Kč. 

 

Pouze mimo sezónu je možné si celou chalupu pronajmout mimo víkendy při minimální obsazenosti  dvě noci/ tři dny- pondělí až pátek za cenu 2.500,- kč / noc.

Velikonoční pobyt – čtvrtek až pondělí 
11.000,- Kč

 

Pouze mimo sezónu je možné si celou chalupu pronajmout k pronajmutému víkendu o každý další den navíc za zvýhodněnou cenu 2.200,- kč/noc

*Hlavní sezóna je od Června do Září, během ní nelze rezervovat víkendy

V ceně pronájmu je

 

Náklady na vytápění v celém objektu v zimních měsících ,

vodné a stočné,

povlečení + ručníky dle počtu ubytovaných dospělých osob,

veškeré vybavení kuchyně,

automatická pračka,

myčka na nádobí,

žehlička s žehlícím prknem,

skládací sušák na prádlo

dětská postýlka,

venkovní bazén (pouze hlavní sezóna),

připojení k WIFI,

samostatná uzamykatelná místnost na uskladnění pro kola a lyže.

V ceně pronájmu není

 

Skutečně spotřebovaná elektrická energie (osvětlení bytových prostor, filtrace pro bazén, bojler).

Náklady za vytápění za 1 týden v hlavní sezóně. V případě chladného počasí je možné zapnout etážové topení za týdenní příplatek 1.500,-

 Domácí zvíře – jeden pes do středního plemene 800,- Kč za jeden týden (ostatní dle dohody).

Úklid objektu/ pobyt 1.500,- Kč ( nutno předem objednat). 

Vratná kauce 2.000 Kč. ( vybírá se na začátku pobytu, vrací v případě nepoškození chalupy a zařízení při ukončení pobytu. V případě že se vrací chalupa neuklizená, strhává se 1.500,- Kč. Zároveň  vratná kauce slouží jako záloha na spotřebovanou elektrickou energiji).

Mimo sezónu je možné si celou chalupu pronajmout k pronajmutému víkendu o každý další den navíc za  příplatek 2.200,-Kč /noc. Mimo víkendy pronajímáme chalupu mimo sezónu při minimální obsazenosti na dvě noci/ tři dny- pondělí až pátek za cenu 2.500,- kč / noc.


Platební podmínky

Nájemník je povinen zaplatit zálohu ve výši 50% celkové ceny pronájmu, nejpozději  do 5 kalendářních dnů od rezervace. Zbývajících 50% ceny nájmu musí být pronajímateli uhrazeno nejpozději 30 kalendářních dní před začátkem pronájmu. Pronajímatel si ponechává právo odstoupit od smlouvy v případě, že výše uvedené termíny plateb nebudou ze strany nájemníka dodrženy. 

Odstoupení od smlouvy a storno poplatky

Nájemník má nárok odstoupit od smlouvy. V případě takového odstoupení náleží pronajímateli odškodné/storno poplatek ve výši:

a) Zrušení rezervace v době od 90 dne do 60 dne před rezervovaným termínem – vrácení 50% zaplacené zálohy

b) Zrušení rezervace v době kratší než 60 dnů před rezervovaným termínem – záloha nebude vrácena. Pronajímatel nevyžaduje žádný storno poplatek v případě, že nájemník najde za sebe náhradní osobu, která si nemovitost pronajme za stejných podmínek v uvedeném termínu. Nájemník má právo odstoupit od smlouvy o pronájmu, pokud na počátku pronájmu zjistí, že nemovitost nesplňuje základní hygienické normy, případně je z  jiných závažných důvodů zcela neobyvatelná. V takovém případě tak musí učinit ihned v den nástupu při převzetí pronajímané nemovitosti. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Pronajímatel má právo odstoupit od smlouvy o pronájmu v případě výskytu objektivních závažných příčin, jako jsou živelné katastrofy, technické havárie apod., které znemožňují provozování nemovitosti. V takovém případě se vrací zaplacená záloha za pronájem v plné výši.
Pronajímatel je oprávněn odstoupit od smlouvy o pronájmu v případě hrubého porušení Domovního řádu nájemníkem, či neoprávněným ubytováním nenahlášených osob . V takovém případě je nájemník povinen na výzvu pronajímatele  nemovitost opustit okamžitě a bez nároku na vrácení peněz za pronájem.

Chalupa Brdy 2019